Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayakların yerden kesildiğini görmek

Rüyada ayakların yerden kesildiğini görmek

Rüyada ayakların yerden kesildiğini görmek hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, gelirinin daimi olacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına işarettir.

Rüyada ayakların yerden kesildiğini gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda alışılmadık durumlar oluşabilir.
  • İlginizi çeken iş ya da aktivitelerle zaman geçirmelisiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada yalın ayak yere basmak sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, büyük ve önemli bir kimse olacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, yeni bir yol tutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakları yerden kesilerek yürümek çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine işarettir.

Rüyada ayakların yerden yükselmesi rüyayı gören için yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ayağı yerden kesilmek dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada ayakların yere yapışması rüyayı gören için işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre rüyada ayaklar yere değmeden yürümek büyük paralar kazanacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada ayakları yere değmeden koşmak kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada yürürken ayakların yerden kesilmesi maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, görme ve alma şansına sahip olacağına, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada koşarken ayakların yerden kesilmesi rüyayı gören için birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, işe zorla gidip geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ayakları yerden kesilip uçmak aksiliklerin ortadan kalkacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ayakları yere basmadan yürümek yeni gayrimenkuller alınacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sennur feyza

Kalabalik insanların olduğu Bir yerden eve gitmek için ayrılıyorum fakat yürümem gereken yolda yoğun kıvamlı sanki petrolün ham hali gibi siyaha calan köyü gri ama aynı zamanda parlak bir sıvı dere gibi akıyor yürüyecek bir yer yok kenarlar da ya çalılık yâda yamaç şeklinde sonra yerden yarim veya 1 m gibi o akan sıvıya değmeyecek şekilde yükseltiyorum ve aynı yol üzerinden ilerliyorum akan sıvı coşunca bende yükseltiyorum sakinleşince tekrar alçalıyorum ama aramızdaki mesafe hep aynı kaliyor bu hayırlı bir rüya midir acaba