Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayakların buz tutması

Rüyada ayakların buz tutması

Rüyada ayakların buz tutması yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kişinin afiyette kalacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine yorulur.

Rüyada ayakların buz tutması gördüyseniz

  • Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz.
  • Karşıt görüşlü kişiler veya ufak tefek tartışmalar sıkıntı yaratabilir, uzak kalmanızda fayda var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yalın ayak buzda yürümek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına yorumlanır.

Rüyada ayakla buz kırmak yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, işlerin rayından çıkacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments