Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayakları soğuk suyla yıkamak

Rüyada ayakları soğuk suyla yıkamak

Rüyada ayakları soğuk suyla yıkamak büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine delalettir.

Rüyada ayakları soğuk suyla yıkamak gördüyseniz

  • Doğru iletişim için, daha detaycı olunması gerekiyor.
  • Özel yaşamınızda karışıklıklar veya tartışmalı durumlar olabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ayağa soğuk su dökmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments