Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayak sesi duymak

Rüyada ayak sesi duymak

Rüyada ayak sesi duymak ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayak sesi duymak gördüyseniz

  • Ev veya aileyle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.
  • Bazı konular içinden çıkılmaz hal almadan önce sorunları arkadaş, akraba veya meslektaşlarınızla tartışmalısınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada evde ayak sesi duymak böyle işlere kalkışacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, de elinin bollaşacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada at ayak sesi duymak rüyayı gören için bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada hırsızın ayak sesini duymak aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, yatırımların heba olacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada karanlıkta ayak sesi duymak yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, ömür boyu başarılı olacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına yorulur.

Rüyada azrailin ayak sesini duymak rüyayı gören için onunla güzel bir ilişki kuracağına, rakiplerin her konuda fark atacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada asker ayak sesi duymak işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments