Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayak kırık görmek

Rüyada ayak kırık görmek

Rüyada ayak kırık görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, geleceğinizin güzel olacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada ayak kırık gördüyseniz

  • Belli bir anlaşmanın tüm olumlu görüntüsüne rağmen, bütün detaylarıyla ele alınması yararınıza olabilir.
  • Sabah saatlerinde yanıltıcı olaylar ya da hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Rüyada ayağı kırık kuzu görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, dünya malı elde edeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada ayağı kırık eşek görüldüyse beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada ayağa kırık cam batması rüyayı gören için sıkıntılı günler geçireceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada sağ ayağını kırık görüldüyse çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına yorulur.

Rüyada ayağı kırık dana görüldüğünde bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin ayağını kırık görülmesi atılan adımların başarıya çıkacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, kendisine olan güvenin artacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin ayağını kırık görüldüyse rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, hasret ve özlem gidereceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, sırların ortaya çıkmasına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin ayağını kırık görüldüyse uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, bir anda yükseleceğine inanılır.

Rüyada ayağı kırık hayvan görüldüğünde destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, üzüntülerin daha da artacağına alamettir.

Rüyada başkasının ayağı kırık görmek elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ayağı kırık tavşan görülmesi dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, müjdeli haberle geleceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına inanılır.

Rüyada ayağı kırık olmak rüyayı gören için çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ayağın kırık olduğunu görüldüyse deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments