Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayak bileğinde kan görmek

Rüyada ayak bileğinde kan görmek

Rüyada ayak bileğinde kan görmek uzun ömürlü bir kişi olunacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada ayak bileğinde kan gördüyseniz

  • Planlarınızı uygulamaya koymak isteyebilirsiniz.
  • Yani kimselerle tanışabilirsiniz.

Rüyada ayak bileğinden kan akması rüya sahibi için canını sıkan şeyleri yeneceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, alınganlıkların hasıl olacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayak bileğinden kan aktığını görmek uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments