Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada ayağının altında kurt görmek

Rüyada ayağının altında kurt görmek

Rüyada ayağının altında kurt görmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada ayağının altında kurt gördüyseniz

  • Diğerleri işleri kendi istedikleri şekilde halletme konusunda ısrarcı olabilirler.
  • Bazı işlerin en baştan yapılması gerekebilir ya da belli düzeltmeler gerekebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ayak altından kurt çıkması elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, her şeyin ters gideceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, daha kötü günler yaşayacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments