Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayağı kıllı görmek

Rüyada ayağı kıllı görmek

Rüyada ayağı kıllı görmek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine alamettir.

Rüyada ayağı kıllı gördüyseniz

  • Sizin hakkınızda zannettiğinizden çok daha olumlu düşünceler var.
  • Kalabalık ortamlardan uzak kalmanız belki daha yararlı olabilir.

Rüyada ayağının kıllı olduğunu görüldüyse fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments