Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayağa yumurta sürmek

Rüyada ayağa yumurta sürmek

Rüyada ayağa yumurta sürmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, işinin başından ayrılmayacağına tabir olunur.

Rüyada ayağa yumurta sürmek gördüyseniz

  • Daha fazla sosyalleşerek, eski tanıdık veya meslektaşlarla bir araya gelerek ya da iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanarak belli konularda başarı veya ilerleme kaydedebilirsiniz.
  • Diğerlerinin hatalarının bedelini siz ödemek istemezsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada ayağa yumurta bulaşması rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, bağının ve bahçesinin de artacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments