Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayağa poşet giymek

Rüyada ayağa poşet giymek

Rüyada ayağa poşet giymek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada ayağa poşet giymek gördüyseniz

  • Evde yapmak istediğiniz değişikliklere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler.
  • Herkes akıldan çok duygularıyla hareket ediyor ; bunun bilincinde olmanızda fayda var.

Rüyada ayağa poşet geçirmek rüyayı gören kişi için yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments