Ana sayfa » Avuç rüyaları » Rüyada avuç dolusu tırnak görmek

Rüyada avuç dolusu tırnak görmek

Rüyada avuç dolusu tırnak görmek çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avuç dolusu tırnak gördüyseniz

  • Belli anlaşmalar duygularınızı sakladığınız sürece lehinize gelişebilir.
  • Genelde dinamiksiniz.

Rüyada ağız dolusu tırnak görülmesi kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, günahların da affolacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, para kazanmaya başlayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top