Rüya Tabirleri / avret rüyaları / Rüyada avret yerini yara görmek

Rüyada avret yerini yara görmek

Rüyada avret yerini yara görmek çekilen hasretin biteceğine, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada avret yerini yara gördüyseniz

  • Maddi konulara yönelik çalışmalarınızı kararlı biçimde sürdüreceksiniz.
  • Beraberinizdeki kişilerle birlikte aynı şeylere ilgi gösteriyorsunuz, bağlantılarınızda bir hayli hareketlilik gözleniyor.

Rüya yorumcularına göre rüyada avret yerinin yara olması yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments