Rüya Tabirleri / av rüyaları / Rüyada av köpek görmek

Rüyada av köpek görmek

Rüyada av köpek görmek ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, kısmetinin hep açık olacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada av köpek gördüyseniz

  • Başkalarının yük, görev veya sorumluluklarını üstlenmeniz durumunda yapabilecekleriniz kısıtlanabilir.
  • İstediğiniz kadar anlatın, uyarın veya işaretleri göstermeye çalışın sizi dinlemeyeceklerdir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada av köpeği sevmek rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine alamet etmektedir.

Rüyada av köpeği alındıysa eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yavru av köpeği görüldüğünde huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, başkalarının malına göz dikeceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah av köpeği görülmesi gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz av köpeği görüldüyse işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi av köpeği görülmesi böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine inanılır.

Rüyada av köpeği beslemek rüyayı gören için sevdiği birini kırmaya, işlerin günden güne açılacağına, kimseye minnet etmeyeceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada av köpeği yavrusu görmek miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, ömrün uzun olmasına, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada av köpeği ısırması kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments