Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada atlayan kedi görmek

Rüyada atlayan kedi görmek

Rüyada atlayan kedi görmek alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, yaptığı işte sivrileceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada atlayan kedi gördüyseniz

  • Konu sizin için ne kadar önemli olursa olsun her tür aşırılıklardan veya ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.
  • Uzaklarda bulunan dostlarınızdan haber alabilir veya onların ziyaretine gidebilirsiniz.

Rüyada camdan atlayan kedi görüldüğünde şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada üstüne atlayan kedi görüldüğünde ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksekten atlayan kedi görülmesi tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada üzerine atlayan kedi görüldüyse gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balkondan atlayan kedi görülmesi düşmanını alt edeceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, bazı girişimlerde bulunacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments