Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada ateşi toprakla söndürmek

Rüyada ateşi toprakla söndürmek

Rüyada ateşi toprakla söndürmek aile bireyleri ile tartışacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ateşi toprakla söndürmek gördüyseniz

  • Bilgi paylaşmanız durumunda işe yarayan sonuçlar elde edilebilir.
  • Sosyal faaliyetlerde son dece başarılı olabilirsiniz.

Rüyada ateşe toprak atmak rüya sahibi kişi için sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, büyük emekler vereceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments