Rüya Tabirleri / atatürk rüyaları / Rüyada atatürk resmini görmek

Rüyada atatürk resmini görmek

Rüyada atatürk resmini görmek keyfinden ve neşesinden olacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada atatürk resmini gördüyseniz

  • Yerine getirmeniz gereken işlerde, size yardımcı olması gereken kişilerin sorumluluklarının farkında olmaması sıkıntı yaratabilir.
  • Kendi sebep olacağınız maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada atatürkün resmini çizmek rüya sahibi kişi için nazar eden insanların haddini bildireceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüyada atatürk resimli bayrak görüldüyse insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına alamettir.

Rüyada atatürk resmini öpmek ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine işaret eder.

Rüyada atatürk resimli altın görüldüyse iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada atatürk resimli para görülmesi güneşli ve güzel günler yaşayacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments