Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada at saldırısı görmek

Rüyada at saldırısı görmek

Spread the love

Rüyada at saldırısı görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, yeni ev eşyaları alınacağına tabir olunur.

Rüyada at saldırısı gördüyseniz

  • İkili ilişkilerinizde aşırı özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz.
  • Siz bir işverenseniz gene maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz.

Rüyada siyah at saldırısına uğramak rüya sahibi kişi için iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, işlerin sarpa saracağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada iki atın saldırısına uğramak aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, hayal kırıklığına uğratılacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, ters giden olayların düzeltileceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz at saldırısına uğramak büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada at saldırısına uğramak yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine tabir olunur.

2 yorumlar

  1. Rüyamda bi kahve renkli çok güzel bi at çıldırmış koşuyordu ,beni görünce ben tarafa koştu saldirmak için ,kaçamadım yere düştüm, beni ezmeye çalışıyordu ayaklarinin altina aldi ,eziyordu beni ,birşey olmadi ama bana ,sonra koştu gitti

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya hedeflere, atılan adıma ve yardıma alamettir. Rüya tabirine göre hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine; daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine; diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.