Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada askerin tarafından ateş ettiğini görmek

Rüyada askerin tarafından ateş ettiğini görmek

Rüyada askerin tarafından ateş ettiğini görmek yapılan işte yalnız kalınacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, girdiği işleri kaybedeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunların zor bir durum yaşatacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerin tarafından ateş ettiğini gördüyseniz

  • Belli iş, anlaşma veya düzenlemeler istediğiniz verimlilikte veya istediğiniz yöne ilerlemiyor olabilir.
  • Belli ilişki veya iş birliklerinizde de, benzer şekilde yararlı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada polis tarafından ateş edilmek rüya sahibi için kudret ve hidayet sahibi olacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments