Ana sayfa » Asker rüyaları » Rüyada asker telefon görmek

Rüyada asker telefon görmek

Rüyada asker telefon görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, ömrün uzun olmasına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine delalettir.

Rüyada asker telefon gördüyseniz

  • Alışılmadık fikirler maddi, manevi veya fiziksel anlamda size yardımcı olacağa benziyor.
  • Harekete geçmeden önce uzun uzun düşünmenizde yarar var.

Rüya tabircilerine göre rüyada askere telefon vermek bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada askerde telefon yakalatmak ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada askerle telefonda konuşmak sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, şansının ve bahtının açık olacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada askerden telefon gelmesi rüyayı gören için ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, nahoş sözler işiteceğine, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, çok güzel adımlar atılacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Merhaba rüyada askerdeyim ve telefon yakalatıyorum..

Scroll to Top