Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada asker kağıdı görmek

Rüyada asker kağıdı görmek

Rüyada asker kağıdı görmek mallarının da hayırlı olacağına, eğitim konusunda bir adım atılacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, verimli işlere gireceğine, işlerinin de rast gideceğine, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada asker kağıdı gördüyseniz

  • Bir arkadaşınız ya da akrabanız sorun yaratabilir.
  • Kendinize daha dönük olacaksınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada asker kağıdı gelmesi durgun giden işlerin açılacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada askerden kağıt almak işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada askerin kağıt vermesi sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments