Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada asker fotoğraf görmek

Rüyada asker fotoğraf görmek

Rüyada asker fotoğraf görmek olur olmadık anlarda beyan edeceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, zor durumda kalınacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada asker fotoğraf gördüyseniz

  • Ortada kalmamak için, başkalarının sorunlarına dahil olmamamnızda fayda var.
  • Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir.

Rüyada askerle fotoğraf çekilmek yardıma ihtiyaç duyacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğinin asker fotoğrafını görüldüyse fırsatların daha büyük getirileri olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, nitelik ve farklılık geleceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet eder.

Rüyada eski asker fotoğrafı görüldüyse etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, kötü noktalara geleceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments