Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada asılı halı görmek

Rüyada asılı halı görmek

Rüyada asılı halı görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına alamettir.

Rüyada asılı halı gördüyseniz

  • Farklı yaklaşımları da dikkate almanız gerekiyor.
  • Dış görünüşünüze odaklanmalı, imajınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız.

Rüyada balkonda asılı halı görüldüğünde evlilik yolunda bir adım atılacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, destek için ailesiyle de konuşacağına, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ipe asılı halı görüldüyse uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine tabir olunur.

Rüyada duvara asılı halı görmek çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, maddi gücünün artacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, maddi imkânlarının azalacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kötü günler yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments