Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada asılı çamaşır görmek

Rüyada asılı çamaşır görmek

Rüyada asılı çamaşır görmek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, sıkıntının günden güne artacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada asılı çamaşır gördüyseniz

  • Bazı konuların somut, dokunulabilir ya da materyalize olmaması, hiç varolmadığı ya da imkansız olduğu anlamına gelmiyor.
  • Sevildiğinizi hissedebilir, mevcut ilişkilerinizi renklendirecek fırsatlar bulabilirsiniz veya yıldırım aşklarıyla sarsılabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada asılı çamaşırın düşmesi tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde asılı çamaşır görüldüğünde çok iyi atılımlar yapılacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada asılı çamaşır toplamak atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçede asılı çamaşır görülmesi ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine yorulur.

Rüyada temiz asılı çamaşır görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sahip olduklarının eksileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada asılı çamaşırın uçması şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, yeni yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada asılı çamaşırların ıslanması rüya sahibi için şansının bir ömür yaver gideceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, vefasızlık ve haksızlık göreceğine rivayet eder.

Rüyada telde asılı çamaşır görmek tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments