Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşının sürpriz yaptığını görmek

Rüyada arkadaşının sürpriz yaptığını görmek

Rüyada arkadaşının sürpriz yaptığını görmek kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, kendi patronu olacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sürpriz yaptığını gördüyseniz

  • Siz bir kadınsanız, aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.
  • Eskiden kalma bazı belirli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada arkadaşa sürpriz yapıldığında alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşının sürpriz yapması neşesini ve huzurunu yitireceğine, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments