Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşının sokakta kaldığını görmek

Rüyada arkadaşının sokakta kaldığını görmek

Rüyada arkadaşının sokakta kaldığını görmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, endişelerin sona ereceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının sokakta kaldığını gördüyseniz

  • Hukuki, kurumsal, kuralları içeren veya finansal konulara çok dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Ev alım satımı, kiralama konuları, evle ilgili başlıklardaki pazarlıklar ön plana çıkıyor.

Rüya yorumcularına göre rüyada arkadaşla sokakta yürümek evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, istenmeyen bir yolculuğa, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, helal rızka kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada arkadaşla sokakta gezmek işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, güllük gülistanlık olacağına, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments