Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşının binadan düştüğünü görmek

Rüyada arkadaşının binadan düştüğünü görmek

Rüyada arkadaşının binadan düştüğünü görmek büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, diplomalı kimse olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının binadan düştüğünü gördüyseniz

  • Bir bakıma derin düşünceler birçok olayı açığa çıkartabilir.
  • Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir.

Rüyada arkadaşının binadan atladığını görmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments