Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşını zina yaparken görmek

Rüyada arkadaşını zina yaparken görmek

Rüyada arkadaşını zina yaparken görmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, dişe diş savaşacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşını zina yaparken gördüyseniz

  • Sizi ilgilendirmeyen işlere karışmamanızda fayda var.
  • Ani patlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.

Rüyada arkadaşınla zina yapıldıysa büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza alamettir.

Rüyada arkadaşının zina ettiğini görüldüyse sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments