Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşını tehlikede görmek

Rüyada arkadaşını tehlikede görmek

Rüyada arkadaşını tehlikede görmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını tehlikede gördüyseniz

  • Kafanızı rahatlattığınızda arka planda olan biteni daha net görmeye başlayabilirsiniz.
  • Sesleri duymazdan gelmenizde fayda var.

Rüyada arkadaşını tehlikeden kurtarmak rüya sahibi kişi için maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının tehlikede olduğunu görmek kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments