Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşını bal yerken görmek

Rüyada arkadaşını bal yerken görmek

Rüyada arkadaşını bal yerken görmek yapılmak istenen projeye hız verileceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşını bal yerken gördüyseniz

  • İnisiyatif kullanmanız gerekiyor.
  • Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha beklemelisiniz.

Rüyada arkadaşa bal yedirmek ana baba dualarının alınacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşınla bal yemek yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada arkadaşa bal vermek verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının bal yediğini görülmesi uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, onlardan fayda göreceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments