Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşına ev ziyaretine gitmek

Rüyada arkadaşına ev ziyaretine gitmek

Rüyada arkadaşına ev ziyaretine gitmek kara bulutların ve melanetin dağılacağına, çok güzel günler göreceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aldığı borçların katbekat artacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına delalettir.

Rüyada arkadaşına ev ziyaretine gitmek gördüyseniz

  • Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız.
  • Çevrenizdeki kişiler henüz bahsettiğiniz fikirlerin içindeki dehayı fark etmemiş olabilir.

Rüyada arkadaşının evini ziyaret etmek rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments