Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada arabayla uçurumun kenarından kurtulmak

Rüyada arabayla uçurumun kenarından kurtulmak

Rüyada arabayla uçurumun kenarından kurtulmak bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, zararını tamamen kapatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabayla uçurumun kenarından kurtulmak gördüyseniz

  • Hızı arttırmak, tavuk yakalamak için aniden kümese koşmakla aynı anlama gelebilir.
  • Elinize geçen bilgileri veya haberleri hızla değerlendirip işe koyulmak yerine, doğruluklarını veya detaylarını öğrendikten sonra harekete geçebilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada arabayla uçurumun kenarında durmak kötü bir duruma düşürüleceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, zenginlik sahibi olunacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada arabayla uçurum kenarından geçmek hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada arabayla uçurum kenarına gelmek yaşam refahının düşeceğine, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, çok iyi paralar kazanılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments