Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada araba satın almak görmek

Rüyada araba satın almak görmek

Rüyada araba satın almak görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada araba satın almak gördüyseniz

  • Yeni seçenekler oluşturabilmek için, öncelikle mevcut fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor.
  • Birlikte çalıştığınız kişileri anlamakta zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada bebek arabası satın alındıysa ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada araba satın almaya gitmek rüya sahibi kişi için onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, kadim dostlar edineceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı araba satın alındıysa güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada at arabası satın almak ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, hoşluk içinde olacağına, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada eski araba satın alındığında mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gri renkli araba satın alındığında çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına rivayet eder.

Rüyada eski model araba satın alındıysa tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada araba satın almayı düşünmek adını işiyle duyuracağına, çok güzel günler görüleceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba satın almaya çalışmak rüyayı gören kişi için dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada araba satın alıp sürmek tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, ulvi kimse haline geleceğine, onlarla dayanışma içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada araba satın almaktan vazgeçmek rüya sahibi için kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada babadan araba satın alınması kazançlı bir adım atılacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine inanılır.

Rüyada beyaz araba satın alınması geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına işarettir.

Rüyada siyah araba satın alınması alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yeni araba satın almak uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada araba satın almak istemek rüya sahibi için özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, modern insanlarla tanışılacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, zor ve stresli günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada araba satın alındıysa güzel bir evliliğe, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada istediğin arabayı satın almak keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments