Rüya Tabirleri / apartman rüyaları / Rüyada apartman çatısı görmek

Rüyada apartman çatısı görmek

Rüyada apartman çatısı görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, önemli bir makama terfi alacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada apartman çatısı gördüyseniz

  • İlerlemeyi sürdürmelisiniz.
  • Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde veya seyahatler esnasında daha dikkatli olmalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada apartmanın çatısında olmak hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, anne baba duası alacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre rüyada apartman çatısına çıkmak bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments