Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneyi uykudan uyandırmak

Rüyada anneyi uykudan uyandırmak

Rüyada anneyi uykudan uyandırmak hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada anneyi uykudan uyandırmak gördüyseniz

  • Paranızı büyüme potansiyeli olan konulara yatırmanızda fayda var.
  • Bazı girişimlerinizde size destek olabilecek veya sizinle iş birliği içerisine girebilecek kişileri tanıyor olabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölmüş anneyi uykudan uyandırmak bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments