Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneyi sağlıklı görmek

Rüyada anneyi sağlıklı görmek

Rüyada anneyi sağlıklı görmek içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine yorulur.

Rüyada anneyi sağlıklı gördüyseniz

  • Bazı ayrılıklar yaşayabilirsiniz.
  • Sizinle aynı durumda kişileri düşünerek provokasyonlara gelmeyebilirsiniz.

Rüyada hasta anneyi sağlıklı görülmesi çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen anneyi sağlıklı görüldüyse ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, daha fazla yakınlaşacağına, kötü haberler alınacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tulay

Hayirli cumalar ruyamda annem ilk defa benim evime geliyor arabadan iniyor arka bahceye gidiyor kucaginda bir cocuk aliyor gulerek ve cok saglikli bir sekilde kosarak bahceye cikiyordu.