Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneyi kafasız görmek

Rüyada anneyi kafasız görmek

Rüyada anneyi kafasız görmek sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, ona emek vereceğine, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, rahata ve huzura kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anneyi kafasız gördüyseniz

  • Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında ya da sırtınızda yük olabilirler.
  • Kendinizi geliştirmenize yardım edecek aktivitelere katılabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz.

Rüyada annenin kafasını kesmek rüya sahibi kişi için bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Rüyada annemin kafama vurması rüyayı gören kişi için sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin kafasında bit görüldüyse maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada annenin kafasını yıkamak sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada annenin kafasına sıkmak kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına tabir olunur.

Rüyada annenin kafasının koptuğunu görüldüğünde yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada annemin kafasının kesildiğini görülmesi yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine rivayet eder.

Rüyada annemin kafasının kanadığını görüldüyse çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, kısmetli kapıların açılacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada annenin kafasının kanaması zahmete ve meşakkate düşeceğine, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada annemin kafasında yara görüldüyse sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, sıkıntılar son bulacağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annenin kafasını görmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, aile huzurunuzun bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada annenin kafasından vurulduğunu görüldüyse parasal olarak çok büyük destek vereceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına işarettir.

Rüyada annemin kafasında kan görüldüyse sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments