Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneyi ağır hasta görmek

Rüyada anneyi ağır hasta görmek

Rüyada anneyi ağır hasta görmek hayatının zaferlerle dolacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, zor ve kötü günlerin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada anneyi ağır hasta gördüyseniz

  • Belli bir teklifi olumlu ya da olumsuz ön kabulle değerlendirmekten kaçınmalı, manzaranın tümüyle görünmesini beklemelisiniz.
  • Maddi anlamda destekleniyorsunuz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada annenin ağır hasta olması keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, dertlerinin sonunun geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments