Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneni hapiste görmek

Rüyada anneni hapiste görmek

Rüyada anneni hapiste görmek evlat sahibi olunacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine inanılır.

Rüyada anneni hapiste gördüyseniz

  • Bazı işlerin yeniden yapılması gerekebilir ya da yeniden yapılması gerektiği söylenen şeylerin yeniden yapılmasına gerek olmayabilir.
  • Aslında onun kasıtlı bir haraketi olmayabilir.

Rüyada annemin hapiste olduğunu görüldüyse karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin hapse gireceğini öğrenmek rüyayı gören için daha yüksek bir noktaya geleceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre rüyada annenin hapse girmesi ferah bir eve geçileceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annemi hapiste görüldüğünde çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, işlerinin yoluna gireceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin hapisten çıkması geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin hapse girdiğini görülmesi ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments