Ana sayfa » Anne rüyaları » Rüyada annemi sarhoş görmek

Rüyada annemi sarhoş görmek

Rüyada annemi sarhoş görmek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, rızkın ve kazancın artacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada annemi sarhoş gördüyseniz

  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.
  • Belli bir düzenleme, anlaşma veya ilişki artık size daha fazla hizmet etmiyorsa uzaklaşmayı düşünebilirsiniz.

Rüyada annenin sarhoş olduğunu görüldüğünde musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölen anneyi sarhoş görüldüyse dost ve akrabaların şaşırtılacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, amaçlarına nail olacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top