Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada annemi sağ görmek

Rüyada annemi sağ görmek

Rüyada annemi sağ görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemi sağ gördüyseniz

  • Evinizi ilgilendiren değişikliklerin olumlu etkileri olabilir.
  • İtirazlar, karşıt görüşler, yanlış yönlendirme veya öfke işle ilgili konuları daha da zorlaştırabilir.

Rüyada ölü anneyi sağ görmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, sadece kendisini düşüneceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ölen anneyi sağ görülmesi zarar ettiği işleri kara geçireceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments