Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anne babayı cezaevinde görmek

Rüyada anne babayı cezaevinde görmek

Rüyada anne babayı cezaevinde görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine işarettir.

Rüyada anne babayı cezaevinde gördüyseniz

  • İnatçı ya da ısrarcı kişilerle karşılaşırsanız mevzunun içine dahil olmamaya özen göstermelisiniz.
  • Bazı konularda, başkalarının onayı ya da izni gerekiyorsa başına buyruk davranmak sıkıntı yaratabilir.

Rüyada anne babanın cezaevine girdiğini görmek iyi insanlarla arkadaş olunacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kar elde edileceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada anne babanın cezaevine girmesi dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments