Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın yüzüğü suya düşürmek

Rüyada altın yüzüğü suya düşürmek

Rüyada altın yüzüğü suya düşürmek aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, daima önüne bakacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın yüzüğü suya düşürmek gördüyseniz

  • Diğerlerinin yaptıklarına odaklanmanız size zarar verebilir.
  • Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir.

Rüyada altın yüzüğü suya atmak kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın yüzüğün suya düşmesi size başarı getirecek adımlar atmanıza, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments