Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın saat hediye aldığını görmek

Rüyada altın saat hediye aldığını görmek

Rüyada altın saat hediye aldığını görmek aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada altın saat hediye aldığını gördüyseniz

  • Mevcut durumunuzda daha esnek olmanızda fayda var.
  • İnsanlarla yakın ilişkilerde bulunmaktan kaçının.

Rüyada altın saat hediye etmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada altın saat hediye almak güzel bir bayanla evlilik yapacağına, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments