Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın kese görmek

Rüyada altın kese görmek

Rüyada altın kese görmek sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın kese gördüyseniz

  • Duygusal konuların üzerine gitmemeniz durumunda olaylar büyüyebilir.
  • Hızlı bir sürecin başındasınız.

Rüyada siyah altın kesesi görüldüğünde çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, insanların saygısının kazanılacağına, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinde altın kesesi görüldüğünde hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, sahip olduğu zenginliğin de artacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına delalettir.

Rüyada altın kesesi alınması bunun kendisine büyük güç vereceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına alamettir.

Rüyada altın kesesi saklamak rüyayı gören kişi için hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, işiyle nam salacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine rivayet eder.

Rüyada altın kesesi bulmak insanların kendisine her zaman destek olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı altın kesesi görülmesi istediği projeleri yapamayacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın kesesi çalmak rüya sahibi kişi için kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada altın kesesi tutmak tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna işaret eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments