Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada alt kirpik uzaması

Rüyada alt kirpik uzaması

Rüyada alt kirpik uzaması en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine işarettir.

Rüyada alt kirpik uzaması gördüyseniz

  • Evinizde veya çevrenizde düzenlemeler yapabilirsiniz.
  • Tamamlanmamış özel işlerinizin bitirilmesi gerekiyor.

Rüyada alt kirpik dökülmesi maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments