Rüya Tabirleri / akraba rüyaları / Rüyada akrabayla ekmek yapmak

Rüyada akrabayla ekmek yapmak

Rüyada akrabayla ekmek yapmak çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akrabayla ekmek yapmak gördüyseniz

  • Kendinizden çok gerekli şeylerle ilgilenmeniz daha faydalı olabilir.
  • Maddi veya gayrimenkullerle bağlantılı bir konu her an açıklığa kavuşabilir.

Rüyada akrabadan ekmek alındığında dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, evindeki huzurun bozulacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada akrabaya ekmek vermek parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş akrabaya ekmek vermek çok bereketli zamanlar geçireceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, sağlığının yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments