Rüya Tabirleri / akraba rüyaları / Rüyada akraba gelini görmek

Rüyada akraba gelini görmek

Rüyada akraba gelini görmek büyük sorunlarla karşılaşacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, ileride saygın bir kimse olacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada akraba gelini gördüyseniz

  • Eski iş arkadaşlarınız, tanıdıklarınız veya meslektaşlarınızla biraraya gelmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz.
  • İyi bir anlaşma istediğiniz sonuçları ortaya çıkartmayabilir veya siz, genel anlamda bir memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz.

Rüyada akrabanın gelin olduğunu görüldüyse geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, iş yerinde çok zarar edileceğine, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments