Rüya Tabirleri / üst rüyaları / Rüyada akarsu üstünde yürümek

Rüyada akarsu üstünde yürümek

Rüyada akarsu üstünde yürümek akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada akarsu üstünde yürümek gördüyseniz

  • Daha sağlıklı bir hayat yaşamak için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.
  • Baskıcı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada akarsuyun üstünden geçmek rüyayı gören için beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, parasına da para ekleyeceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak rüyayı gören için paraya ve mala kavuşacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments