Rüya Tabirleri / aile rüyaları / Rüyada aile ziyareti yapmak

Rüyada aile ziyareti yapmak

Rüyada aile ziyareti yapmak elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına rivayet eder.

Rüyada aile ziyareti yapmak gördüyseniz

  • Evli ya da birlikte çıktığınız biri varsa, onunla tartışmaktan kesinlikle kaçının.
  • Bazı engeller olsa da, ardından olaylar istenen şekli alabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgilinin ailesini ziyaret etmek uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, uzun süreli planlarda ciddi değişiklikler olacağından dolayı kişinin hesaplarında da karışıklıklar çıkacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada ailenin ziyarete gelmesi eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada aileyi ziyaret etmek rüyayı gören kişi için girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, işlerini yoluna sokacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments