Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada ağızdan ciğer çıktığını görmek

Rüyada ağızdan ciğer çıktığını görmek

Rüyada ağızdan ciğer çıktığını görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağızdan ciğer çıktığını gördüyseniz

  • Politik veya inaçlarla ilgili tartışmalar girmemelisiniz.
  • Harcamalar artabilir.

Rüyada ağızdan ciğer parçaları gelmesi sevdiği birini kırmaya, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, aile saadetinin artacağına, evlerindeki huzurun artacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ağızdan ciğer kusmak aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, çok rahat bir hayata adım atacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ağızdan ciğer tükürmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ağzından ciğer gelmesi uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, üzüntünden sağlığından olacağına, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ağızdan ciğer çıkması doğru kararların alınacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments